Anna Turczyńska - cytat

Współpraca online

Krok I

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą online skontaktuj się ze mą mailowo lub telefonicznie.

Krok II

W ramach pierwszej wizyty:

• prześlę Ci mailowo formularz (wywiad zdrowotno-żywieniowy) do wypełnienia lub ustalimy termin konsultacji telefonicznej (do wyboru)

• poproszę Cię, o przygotowanie aktualnych wyników badań (morfologia, glukoza, profil lipidowy i inne w zależności od schorzeń), a także uzupełnienie dzienniczka żywieniowego

• poproszę Cię o dokonanie pomiarów (masy ciała oraz obwodów), według przesłanej wcześniej instrukcji.

Po otrzymaniu maila zwrotnego, skontaktuję się z Tobą ponownie w celu wyjaśnienia niektórych kwestii lub zadania dodatkowych pytań. Przesłane dane pozwolą mi zebrać informacje na temat Twojego stanu zdrowia oraz dotychczasowego sposobu żywienia. Układając jadłospis wezmę pod uwagę Twoje preferencje smakowe, tak aby plan żywieniowy był dostosowany do Twoich potrzeb. Ustalimy cel i plan współpracy.

W skład jadłospisu wchodzą:

• indywidualne zalecenia żywieniowe

• plan żywieniowy dostosowany do preferencji smakowych, stanu zdrowia i stylu życia wraz z przepisami na podane w nim posiłki oraz listą zakupów

• propozycje zamienników niektórych produktów spożywczych, lista produktów wskazanych i przeciwwskazanych.

Jadłospis otrzymasz drogą mailową (w pliku pdf) w ciągu 2 tygodni.

Krok III

Po około 2 tygodniach stosowania diety poproszę Cię o uzupełnienie formularza kontrolnego oraz dokonanie pomiarów (masy ciała oraz obwodów). Pozwoli to monitorować postępy oraz skuteczność wprowadzonych zmian. Przekażę Ci zalecenia oraz udzielę dalszych wskazówek żywieniowych. Będzie to również dobry moment do zadania nurtujących Cię pytań lub podzielenia się tym, jakie posiłki lub produkty miałyby się znaleźć w kolejnym jadłospisie.

Ponadto, możesz kontować się ze mną mailowo lub telefonicznie przez cały okres współpracy, aby na bieżąco rozwiewać ewentualne wątpliwości.