Anna Turczyńska - cytat

Przed pierwsza wizytą

Przygotuj 3 dniowy dzienniczek żywieniowy, który pozwoli mi na ocenę Twojego dotychczasowego sposobu żywienia (tu wzór do pobrania).

Jeśli posiadasz, przygotuj aktualne wyniki badań (morfologia, glukoza, profil lipidowy i inne w zależności od schorzeń).

Na około 2-3 godziny przed wizytą nie spożywaj pokarmów ani napojów, aby analiza składu ciała była miarodajna.

Uwaga

Analiza składu ciała nie może być przeprowadzona u osób posiadających rozrusznik serca i urządzenia elektryczne w jamie brzusznej typu „Ability”. Nie zaleca się przeprowadzania analizy u kobiet podczas menstruacji oraz w ciąży.

Pierwsza wizyta

W trakcie pierwszej wizyty przeprowadzę dokładny wywiad zdrowotno-żywieniowy, który pozwoli zebrać informacje na temat Twojego stanu zdrowia oraz dotychczasowego sposobu żywienia. Przeprowadzę również analizę składu ciała oraz omówię jej wynik. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje smakowe, tak aby jadłospis był dostosowany do Twoich potrzeb. Ustalimy cel i plan współpracy.

W skład jadłospisu wchodzą:

indywidualne zalecenia żywieniowe

plan żywieniowy dostosowany do preferencji smakowych, stanu zdrowia i stylu życia wraz z przepisami na podane w nim posiłki oraz listą zakupów

propozycje zamienników niektórych produktów spożywczych, lista produktów wskazanych i przeciwwskazanych

Ponadto, możesz kontować się ze mną mailowo lub telefonicznie przez cały okres współpracy, aby na bieżąco rozwiewać ewentualne wątpliwości.

Wizyta kontrolna

Podczas wizyty kontrolnej przeprowadzę analizę składu ciała, aby monitorować postępy oraz skuteczność wprowadzonych zmian. Przekażę zalecenia oraz udzielę dalszych wskazówek żywieniowych. Omówimy również ewentualne zmiany w jadłospisie.